T. J. Sokol v tomto školním roce opět zahajuje svou činnost v oddíle stolního tenisu. Vyzýváme zájemce z řad mládeže, aby se přihlásili ( každé úterý a čtvrtek od 17 do 19 hodin ) v místní sokolovně u bratra Jiřího Krále.

Alois Topič, vedoucí oddílu stolního tenisu

Sokolové rokovali
Tak jako v jiných kosteleckých spolcích a sdruženích proběhla výroční členská schůze neboli „valná hromada“ i v TJ Sokol. Dne 14. března t. r. se volební valné hromady zúčastnili členové oddílu stolního tenisu, bedmintonu a odbíjené. Jako hosté byly jednání přítomny ještě starostka Sokolské župy Hanácké sestra Iva Zavadilová a starostka naší obce, paní RNDr. Marcela Pospíšilíková. K nejzajímavějším zprávám patřila informace o postupu A mužstva stolního tenisu do nejvyšší soutěže našeho okresu a narůstající zájem dívek o přijetí do oddílu stolního tenisu. Na závěr schůze byl zvolen nový starosta naší TJ, Ondřej Packo, a poděkovali jsme naší dlouholeté hospodářce sestře Blance Václavkové, kterou vystřídala Katka Packová. V současné době má náš Sokol 41 členů, z toho 14 z řad mládeže a 4 seniorského věku.
Jiří Andrlík, vzdělavatel T. J. Sokol

Fotogalerie: Aktualně

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode